Nie tylko dla kierowców

https://traffic.naviexpert.pl/remonty/piotrkow_trybunalski/

Część z nas może sądzić, że urządzenia do nawigacji satelitarnej są zarezerwowane tylko dla osób poruszających się samochodami. Nic bardziej mylnego – przy stanie współczesnej techniki z GPS-a może korzystać dosłownie każdy, kto zainwestuje w odpowiedni sprzęt i będzie chciał na przykład samodzielnie zwiedzać nowo odwiedzone miejsce. Segment nawigacji dla pieszych ulega systematycznej rozbudowie, a rynkowa oferta w tym zakresie jest coraz bogatsza. Dzięki temu ceny nawigacji spadają i już dawno przestały być one wyrobem luksusowym. Oczywiście jeśli ktoś chce sięgnąć po towar z wyższej półki, będzie musiał wysupłać z portfela nieco więcej grosza.

Kilka najbardziej rozpoznawanych marek urządzeń GPS cechuje się lepszymi osiągami, większą precyzją i świetną jakością wykonania. Solidne plastiki czasami wzmacniane elementami metalowymi gwarantują długotrwałą i efektywną eksploatację. Modele wodoodporne sprawdzą się nawet podczas bardziej ekstremalnych wycieczek, gdzie o zachlapanie lub chwilowe zanurzenie odbiornika nietrudno. Długie piesze wędrówki na łonie natury lub w miejskiej dżungli chyba nigdy nie były tak proste.

Zamiast nosić ze sobą wielkoformatowe, nieporęczne mapy zdecydowanie lepiej sięgnąć po nawigację GPS. Mamy wówczas pod ręką wszystko to, co potrzebne, aby oddawać się turystycznym doznaniom bez obaw o trafienie do celu.

W kategorii: Różne oblicza GPS-a Tagi: 

Polecane artykuły:

Różne oblicza GPS-a Różne oblicza GPS-a
Skąd brać mapy? Skąd brać mapy?
Pieszy nie jest gorszy! Pieszy nie jest gorszy!

Zostaw komentarz

Wyślij komentarz

© GPS dla pieszych. Wszystkie prawa zastrzeżone.